Мир мебели, быта и уюта

Витамины и минералы для здорового тела и организма Каждый, кто активно занимается спортом или регулярно посещает тренажерный зал, нуждается в дополнительном спортивном питании, витаминах и минералах.

Усадьба Гребнево - место, куда хочется возвращаться В России есть множество уникальных исторических мест, которые очаровывают своей исконно русской красотой. Среди таких локаций ключевое место занимает знаменитая Усадьба Гребнево, которая обрела в 2018 году новую жизнь.

Покупка кровати: на что обратить внимание Приобретение кровати — это важный штрих к оформлению внутреннего пространства любого жилья. От удобства спального места зависит качество сна и отдыха.

Суміжні групи інвесторів намагаються завадити поглинанню Playtech компанією Aristocrat У середу менш ніж 55% акціонерів проголосували за дозвіл Aristocrat Leisure придбати Playtech, внаслідок чого акції Playtech (PTEC.L) зросли на 5% на тлі новин про те, що компанія продовжить розглядати інші підходи...

‹‹ Все публикации

Суміжні групи інвесторів намагаються завадити поглинанню Playtech компанією Aristocrat

У середу менш ніж 55% акціонерів проголосували за дозвіл Aristocrat Leisure придбати Playtech, внаслідок чого акції Playtech (PTEC.L) зросли на 5% на тлі новин про те, що компанія продовжить розглядати інші підходи.

Згідно із британським законодавством про поглинання, Aristocrat (ALL.AX) не має права робити нові спроби придбання платформи, які пропонують гральні автомати протягом як мінімум шести місяців. Неясно, чи існує застереження на випадок "повторної спроби", якщо всі інвестори не дотримуватимуться правил.

Для укладання угоди потрібно, щоб за неї висловилося не менше 75% акцій Playtech, але раді директорів не вдалося домогтися схвалення, необхідного для подальшого продажу.

Aristocrat

Минулого тижня було оголошено, що відомий бос Формули-1 Едді Джордан залишив арену торгів. За деякими даними, його компанія JKO побоювалася блоку азіатських інвесторів, які можуть зірвати будь-яку угоду щодо викупу.

Інвестори накопичували акції, але мовчали

Наприкінці січня представник Playtech повідомив про невстановлений блок інвесторів, які досі не змогли "предметно обговорити свої погляди... включно з деякими інвесторами, які розкрили або зайняли суттєві позиції в компанії після оголошення про пропозицію Aristocrat".

У середу перед оголошенням результатів голосування акціонерів головний виконавчий директор Aristocrat Тревор Крокер сказав: "Відсутність звичайного рівня взаємодії означає, що рада директорів підходить до суду та загальних зборів без чіткого розуміння того, чи ці акціонери підтримують пропозицію Aristocrat.

"Поява певної групи акціонерів, які створили блокуючий пакет акцій, відмовляючись взаємодіяти з нами чи Playtech, суттєво вплинула на перспективи успіху нашої пропозиції".

Playtech

Раніше Aristocrat звернулася до британської комісії з поглинань із питанням, чи не діють інвестори, які купують великі пакети акцій, узгоджено, що може бути потенційним порушенням правил, що регулюють процес поглинання відповідно до британського законодавства.

Згідно зі звітами регулюючих органів, серед десяти найбільших акціонерів Playtech, які збільшили обсяг своїх акцій напередодні голосування, були гонконгці Стенлі Чой та Пол Суен. Футбольний клуб "Бірмінгем Сіті" також частково належить Суєну.

Sky News повідомляє, що гонконгська інвестиційна компанія TT Bond Partners потенційно може вступити або розпочати новий раунд пропозицій для британського гіганта онлайн-гемблінгу з ігровими студіями в Європі та США. Reuters повідомляє, що TT Bond раніше консультувала компанію Gopher Investments. Gopher – ще одна азіатська компанія, яка володіє значною частиною акцій Playtech.

Ажіотаж злиття та поглинання

У наземних гральних закладах спостерігається пожвавлення після року руйнівних втрат через блокування COVID-19. Однак онлайнові компанії не постраждали від тих же обмежень, і їх доходи зростали протягом усього періоду надзвичайної ситуації, оскільки гравці залишалися вдома, а нові відвідувачі онлайнових казино використовували азартні ігри як розваги, поки вони сиділи вдома.

З припливом нових грошей у галузь, а також з новими атаками SPAC (компанії з чистими чеками, створені виключно для поглинання), по всьому світу розпочався ажіотаж злиття та поглинання, особливо в онлайн-секторі.

Источник: АнатолІй Валтасар 4 березняя 2022